به مزون نایس فروشگاه اینترنتی انواع لباس های مجلسی و .. خوش آمدید

خرید لباس مجلسی زنانه ۲۰۲۰

niceنویسنده: nice
بازدید: 585 بازدید
خرید لباس مجلسی زنانه

خرید لباس مجلسی زنانه

اگر چند ماه قبل از مراسم، راهنمای خرید لباس مجلسی زنانه را مطالعه کنید و نکات ریز این خرید را به خاطر بسپارید، بار بزرگی از دوش خود برداشته‌اید. در این راهنمای خرید لباس مجلسی زنانه، تکنیک هایی را به شما آموزش می‌دهیم که خرید لباس مجلسی را برای شما به یک تجربه‌ی شیرین و لذت بخش تبدیل کند.

 

منتظر دقیقه نود نمانید!

خریدی که با عجله همراه است، معمولا نتیجه ای جز پشیمانی ندارد. پیشنهاد می کنیم از چند ماه قبل مراسم، بوتیک‌ها، برندها و مزون‌های نام‌دار و معتبر را شناسایی کنید. می‌توانید با برندهای معتبر آشنا شوید و هر برند یا مزونی که بیشتر به سلیقه و بودجه‌ی شما نزدیک است را ستاره دار کنید تا در روز خرید، سر در گم نباشید.

حتما ببینید:  لباس مجلسی بلند  ۲۰۲۰

بودجه‌ی خریدتان را مشخص کنید

وقتی که بدانید لباس انتخابی شما در چه رنجی از قیمت قرار دارد، گام بزرگی از انتخاب لباس مجلسی را برداشته‌اید. خرج‌های پنهانی مثل هزینه ی فیتینگ لباس توسط خیاط یا اتوشویی قبل و بعد مراسم را نیز در نظر بگیرید.

 خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه

حتما ببینید: لباس مجلسی لمه ۲۰۲۰

با ترندهای روز دنیای مد آشنا باشید

سلیقه ی جمعی به خصوص در زمینه ی مد و فشن لباس مجلسی به سرعت در حال تغییر است. اگر می‌خواهید از این قافله عقب نمانید، خودتان را به روز نگه دارید. دنبال کردن صفحات مد و فشن، صفحات فشن بلاگرهای داخلی و خارجی و خواندن مجله‌های معتبر فشن را در اوقات فراغت خود جا بدهید.

حتما بیبینید: مدل یقه لباس مجلسی ۲۰۲۰

 خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه

 

برای خرید لباس مجلسی حتما فرم بدنی‌تان را بشناسید

احتمالا متوجه شده‌اید که همه ی انواع لباس‌ها با فرم بدنی شما جور نیستند و اصطلاحا به شما نمی‌آیند! فرم بدنی افراد را در یک طیقه بندی کلی به: مدل ساعت شنی،  فرم گلابی، سیبی شکل، مثلثی و مثلث معکوس، تقسیم می‌شود. اگر یک بار با بادی چسبان روبروی آینه‌ای تمام قد بایستید، می‌توانید بگویید که فرم بدن شما به کدام یک از زیرگروه ها شبیه تر است. اگر بدن شما در زیر گروه مثلثی معکوس یا ساعت شنی قرار می گیرد- یعنی باسن از کمر و بالاتنه پهن تر است-، لباس های راسته و ماهی روی بدن شما معرکه به نظر می‌رسند.

 خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه

حتما ببینید: مدل لباس مجلسی کوتاه ۲۰۱۹

نیازی به پرو کردن تمام لباس‌ها نیست!

اگر یک فولدر از لباس های مورد علاقه تان را از چند ماه قبل بسازید، موقع خرید کار راحت تری دارید. وب‌سایت هایی با محتوای تصویری مثل پینترست می‌توانند بسیار کمک کننده باشند.

خرید لباس مجلسی زنانه

 

حتما ببینید: لباس ساحلی دخترانه شیک ۲۰۲۰

گول سایز همیشگی تان را نخورید

برای خرید لباس مجلسی، بهتر است به سایز همیشگی‌تان بسنده نکنید و لباس ها را پرو کنید یا با دقت اندازه گیری کنید. لباس‌های مجلسی به علت داشتن کاپ و ژیپون معمولا یک الی دو سایز بزرگتر از سایز لباس های کژوال انتخاب می‌شوند.

راهنمای خرید لباس مجلسی

حتما ببینید: لباس مجلسی برای افراد چاق ۲۰۱۹

میزان چروک پذیری لباس را در نظر بگیرید

معمولا از ظاهر پارچه ها می توانید کیفیت آن را تخمین بزنید. اگر کمی از پارچه ی لباس را چند ثانیه در دست فشار بدهید می توانید به میزان چروک پذیر بودن پارچه نیز پی ببرید. پارچه هایی که پس از فشرده شدن در دست، دفرمه می شوند را کنار بگذارید. پارچه هایی که بلافاصله به حالت طبیعی در می آیند انتخاب مناسبی برای دوخت لباس مجلسی هستند.

 خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه

 

کفش پاشنه بلند را فراموش نکنید

معمولا در اتاق پروی فروشگاه های بزرگ، کفش پاشنه بلندی برای ست کردن با لباس های بلند قرار داده شده است. فراموش نکنید که پوشیدن کفش پاشنه بلند، در شکل گیری کلی فرم باسن و پاهای شما بسیار تاثیر گذار است. پس هیچوقت لباس مجلسی را با کفش کتونی، پرو نکنید!

 خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه

 

حتما ببینید: لباس مجلسی حریر ۲۰۲۰

مناسب موقعیت لباس بپوشید

در مهمانی های رسمی، بهتر است لباسی که انتخاب می کنید دارای رنگ تیره، پارچه ی آهاردار و طراحی و تزئین ساده باشد. در مهمانی های نیمه رسمی مثل تولد و نامزدی، لباس های شلوغ و طرحدار، لباس های کوتاه چین دار و مدل های آوانگارد را نیز می توانید در نظر بگیرید. این که متناسب با موقعیت لباس بپوشید، یکی از تکنیک های مهم خوش استایل بودن است!

خرید لباس مجلسی زنانه

نقاط قوت، نقاط ضعف!

هر فرد، نقاط قوت و ضعفی در بدن خود دارد که با شناخت آن ها، حین خرید لباس، می تواند دست به انتخاب های بهتری بزند. برای مثال اگر بازوهای بسیار بزرگ یا پر جوشی دارید، بهتر است حین خرید لباس مجلسی به آستین بلندها توجه ویژه ای نشان دهید؛ از طرفی برای افرادی با پاهای کشیده و خوش تراش، لباس های میدی و کوتاه، انتخاب های بهتری هستند.

راهنمای خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه

خرید لباس مجلسی زنانه

رنگ مو، رنگ مو!

این که رنگ موی شما با رنگ لباس مجلسی تان همخوانی داشته باشد نکته بسیار مهمی است که اغلب نادیده گرفته می شود. به طور کلی طیف رنگ موی بلوند، ترکیب خوبی با لباس های مجلسی مشکی و تیره می سازند و در کنار لباس هایی با رنگ نود و خنثی، موهای خرمایی و قهوه‌ای جلوه ی بسیار زیبایی پیدا می کنند. برای پی بردن به اهمیت این نکته، موهای قهوه ای روشن را با لباس شب قرمز اناری تصور کنید! نتیجه چندان دلچسب نخواهد بود.

راهنمای خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه

خرید لباس مجلسی زنانه

یک ایده ی جذاب برای خرید موفق لباس مجلسی!

اگر در این مراسم، دوست صمیمی، خواهر یا دختر شما نیز شرکت دارد، می‌توانید لباس هایتان را با هم ست کنید. این بدان معنی نیست که عینا یک لباس را بر تن کنید. هماهنگ بودن تناژ رنگ لباس ها یا داشتن تزئین یکسان، می‌تواند ایده ای صمیمی و جذاب باشد.

راهنمای خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه

 

سری هم به لباس های قدیمی کمدتان بزنید

اگر وسواس خاصی برای پوشیدن لباس های جدید در هر مراسم ندارید، می توانید سری هم به کمد لباس های قدیمی تان بزنید. احتمالا لباس هایی پیدا می شوند که نظر شما را جلب می‌کنند. با این کار، زحمت خرید لباس مجلسی را به خصوص در مهمانی های دوستانه و کوچک، از دوش خود بر می‌دارید.

راهنمای خرید لباس مجلسی  خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه

خرید لباس مجلسی زنانه

خرید آنلاین لباس مجلسی را در نظر بگیرید

امروزه درصد بسیار بالایی از خرید لباس در تمام دنیا از طریق اینترنت و به شکل آنلاین انجام می شود. بسیاری از وبسایت ها، تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار خریداران قرار می دهند و برخی نیز، گزینه ی تعویض و مرجوعی را برای خریداران در نظر گرفته‌اند. این نوع خرید، زحمت گشت های طولانی در بازار را از دوش شما بر می دارد. در اپلیکیشن کمدا نیز این امکان وجود دارد که لباس مورد نظر خود را از بین صدها مدل نو و در حد نو پیدا کنید و سوالاتتان را از فروشنده ی لباس بپرسید. خرید لباس مجلسی از اپلیکیشن کمدا، صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه برای شما خواهد داشت.

 خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه

 

نکته بعدی را شما به راهنمای خرید لباس مجلسی زنانه اضافه کنید!

به نظر شما، چه نکته ی مهم دیگری را باید حین خرید لباس مجلسی در نظر بگیریم؟ نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

برای خرید لباس مجلسی از چند وقت قبل اقدام کنیم؟

خریدی که با عجله همراه است، معمولا نتیجه ای جز پشیمانی ندارد. پیشنهاد می کنیم از چند ماه قبل مراسم، بوتیک‌ها، برندها و مزون‌های نام‌دار و معتبر را شناسایی کنید. می‌توانید با برندهای معتبر آشنا شوید و هر برند یا مزونی که بیشتر به سلیقه و بودجه‌ی شما نزدیک است را ستاره دار کنید.

قبل از خرید لباس مجلسی به چه نکاتی دقت کنیم؟

با ترندهای روز دنیای مد آشنا باشید، بودجه‌ی خریدتان را مشخص کنید، برای خرید لباس مجلسی حتما فرم بدنی‌تان و نقاط قوت و نقاط ضعف بدنتان را بشناسید. در ادامه لیست دقیقی از نکاتی که باید بدانید را آورده‌ایم.

از کجا لباس مجلسی آنلاین بخرم؟

با خرید لباس مجلسی از اپلیکیشن کمدا، صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه داشته باشید و خرید امنی را با گارانتی پرداخت تجربه کنید.

 

خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه برای بسیاری از افراد یک چالش بزرگ محسوب می شود. موارد زیادی وجود دارد که هنگام انتخاب لباس مجلسی باید مدنظر قرار دهید. در ابتدا باید در مورد تِم مهمانی و لباس هایی که می توانید در آن مهمانی بپوشید، آگاه باشید. استایل و تناسب لباس، نکات مهم دیگری هستند که باید در نظر داشته باشید، چرا که لباس مناسب شما باید زیبا و راحت باشد. هرچند نکات زیادی وجود دارد که باید به آن ها دقت شود، اما بسته به نوع مراسم شما باید مواردی را در نظر داشته باشید. در این مطلب به مهم ترین نکات خرید یک لباس مجلسی زنانه می پردازیم.

مهمانی های غیررسمی و خودمانی
لباس مجلسی گزینه ای کاملاً رسمی در کمد لباس هر خانمی است، اما این گزینه می تواند کمی هم غیررسمی باشد. برای دورهمی های خودمانی، یک لباس مجلسی غیر رسمی می تواند انتخاب مناسب تری باشد. برای خرید یک لباس مجلسی زنانه و غیر رسمی این سوال ها را از خودتان بپرسید: • جواهرات طلایی بیشتر به این لباس مجلسی می آیند یا نقره ای؟ • کدام مدل کیف با این لباس مجلسی هماهنگ تر است؟ • آیا این لباس مجلسی به اندازه کافی برای رقصیدن راحت است؟ • آیا بلندی لباس برای مهمانی مورد نظر مناسب است؟ برای بسیاری از خانم ها اینکه بتوانند دوبار از یک لباس استفاده کنند نکته بسیار مهمی است. به همین دلیل، بهتر است بدانید که بسیاری از لباس های مجلسی غیررسمی می توانند در زمستان هم به راحتی با جوراب شلواری، چکمه و ژاکت پوشیده شوند و استایلی شیک جدید به وجود آورند. پس نگران نباشید، چرا که می توانید از لباس های مجلسی غیررسمی استفاده های روزانه داشته باشید.

خرید لباس مجلسی زنانه

می توانید از لباس های مجلسی غیررسمی استفاده های روزانه داشته باشید

مراسم و دورهمی های نیمه رسمی
اینگونه مهمانی ها یکی از انعطاف پذیرترین مهمانی ها برای انتخاب نوع پوشش خانم ها محسوب می شود. لباس مجلسی مناسب برای مهمانی های نیمه رسمی، مانند دورهمی آغاز سال نو، می تواند کاملاً راحت و بدون ریزه کاری های مرسوم و یا لباسی کاملاً رسمی باشد، مانند لباسی که در یک مراسم ازدواج بر تن می کنید. اگر به چنین مراسمی دعوت شدید، یک پیراهن مشکی کوتاه بپوشید. پیراهن مشکی کوتاه و ساده می تواند برای تمام مراسم و مهمانی ها انتخابی کاملاً زیبا و مناسب باشد.

خرید لباس مجلسی زنانه

اگر به مراسم و دورهمی های نیمه رسمی دعوت شدید یک پیراهن مشکی کوتاه بپوشید

مراسم و مهمانی های کاملاً رسمی
برای یک جشن عروسی رسمی، بهتر است لباسی کاملاً رسمی را برای پوشش خود انتخاب کنید. در چنین مراسم و مهمانی هایی از خانم ها انتظار می رود پیراهن مجلسی بلند بپوشند.

خرید لباس مجلسی زنانه

برای یک جشن عروسی رسمی، بهتر است لباسی کاملاً رسمی را برای پوشش خود انتخاب کنید خصوصیت اصلی یک لباس مجلسی رسمی یک لباس مجلسی رسمی، کاملاً بلند است. این لباس ها ممکن است در قسمت پشت کمر کمی باز باشند. امروزه برای اینگونه مراسم پیراهن هایی با دامن هایی که در قسمت جلو کوتاه و پشت بلندی دارند هم محبوب شده اند. گاهی اوقات هم پیراهن هایی با دامن میدی برای این مهمانی ها مناسب و درخور هستند.

خرید لباس مجلسی زنانه

یک لباس مجلسی رسمی، کاملاً بلند است

بلندی لباس مجلسی زنانه
اگر بلندی لباس مجلسی شما برای قدتان مناسب نیست، پایین آن را کمی تو بزنید تا برای قد شما متناسب شود. خانم هایی که قدی بلندتر از حد معمول سایر خانم ها دارند، باید لباس مجلسی رسمی شان را بلندتر از اندازه معمول پیراهن های نرمال سفارش بدهند. دقت کنید، زمانی که لباس مجلسی بلند خود را برای کوتاه کردن نزد خیاط می برید، حتماً کفشی که می خواهید با آن لباس بپوشید را هم ببرید، تا اندازه گیری بلندی آن دقیق تر شود. بزرگترین چالش هنگام خرید لباس مجلسی زنانه این است که چه نوع لباسی برای اندام شما زیباتر است. پیراهن مجلسی مناسب، بسته به شکل اندام فرد، متفاوت است. اشکال اندام بدن و لباس مجلسی متناسب

اندام گلابی
افراد با اندام گلابی، باسن و ران بزرگی دارند. لباس مجلسی مناسب اندام گلابی: • دامن های راسته ای که حداقل ۵ سانتی متر بالای زانو قرار بگیرند. • تاپ هایی که حلقه آستین گشادی دارند. • افراد با این اندام باید از پوشیدن دامن های پرچین دوری کنند.

خرید لباس مجلسی زنانه

افراد با اندام گلابی باید از پوشیدن دامن های پرچین دوری کنند اندام سیب این افراد بالاتنه ای درشت و کوتاه دارند. لباس مجلسی مناسب اندام سیب: • پیراهن هایی که درست از زیر سینه گشاد می شوند. • پیراهن هایی که کاملاً گشاد هستند. • پیراهن هایی که روی باسن بسته می شوند.

خرید لباس مجلسی زنانه

افراد با اندام سیبی پیراهن هایی که درست از زیر سینه گشاد می شوند بپوشند اندام مستطیلی (ورزشکاری) افراد دارای این اندام، کمر باریک، بدن کم انحنا و سینه های کوچکی دارند. لباس مجلسی مناسب اندام مستطیلی: • پیراهن های آستین حلقه ای • پیراهن هایی که یقه قایقی باز یا بدون شانه (Off-shoulder) • پیراهن های راسته یا پرچین

خرید لباس مجلسی زنانه

افراد با اندام مستطیلی پیراهن های آستین حلقه ای بپوشند اندام ساعت شنی این افراد کمر باریکی دارند، اما سینه و باسن آن ها بزرگ است. لباس مجلسی مناسب اندام ساعت شنی: پیراهن های تنگ و چسبان بهترین گزینه برای این افراد هستند.

خرید لباس مجلسی زنانه

پیراهن های تنگ و چسبان بهترین گزینه برای افراد با اندام ساعت شنی هستند اندام مثلثی افراد دارای اندام مثلثی، قفسه سینه فراخ و شانه های پهنی دارند؛ اما کمر و باسن آن ها باریک است. لباس مجلسی مناسب اندام مثلثی: • پیراهن هایی که دامن کلوش و پرچین دارند برای این افراد بسیار عالی است. • دامن و شلوار فاق بلند نیز یک گزینه فوق العاده برای افراد با اندام مثلثی خواهد بود. این افراد باید از پوشیدن پیراهن های بندی اجتناب کنند.

خرید لباس مجلسی زنانه

پیراهن هایی که دامن کلوش و پرچین دارند برای افراد با اندام مثلثی بسیار عالی است به طور کلی، هنگام خرید لباس مجلسی زنانه هرکسی باید شناخت کافی نسبت به شکل بدن خود داشته باشد. همچنین قبل از خرید لباس مجلسی، باید در مورد سایز بالاتنه، پایین تنه و کمر خود آگاهی کافی داشته باشند، چرا که دانستن این موارد می تواند در انتخاب پیراهن با سایز و اندازه متناسب بسیار مفید باشد. چگونه از یک فروشگاه اینترنتی لباس مجلسی مناسب بخریم؟ خوشبختانه بسیاری از فروشگاه های اینترنتی، انواع لباس های مجلسی زنانه را به فروش می رسانند. هنگامی که تصمیم می گیرید از یکی از آنها پیراهن مجلسی بخرید، حتماً متناسب بودن آن پیراهن را در نظر داشته باشید و به اندازه تمام قسمت های لباس دقت کنید. کسانی که خریدار حرفه ای لباس هستند، حتماً به راهنمای انتخاب سایزی که هر برند منتشر کرده، توجه می کنند. لباس مجلسی زنانه یکی از ملزومات کمد لباس هر خانمی است ولی نکته قابل توجه، متناسب و به اندازه بودن لباس مجلسی است، چرا که در زیباتر به نظر رسیدن آن ها نقش به سزایی دارد. به نظر شما یک لباس مجلسی مناسب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

پیوند

 خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه
لباس مجلسی دخترانه کلوش
ل خرید لباس مجلسی زنانه
لباس مجلسی دخترانه کلوش

خرید لباس مجلسی زنانه

 خرید لباس مجلسی زنانه
لباس مجلسی دخترانه / لباس مجلسی کوتاه

 خرید لباس مجلسی زنانه

 خرید لباس مجلسی زنانه
خرید لباس مجلسی زنانه

 خرید لباس مجلسی زنانه

 

 

خرید لباس مجلسی زنانه

دسته بندی بلاگ دسته‌بندی نشده
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت