به مزون نایس فروشگاه اینترنتی انواع لباس های مجلسی و .. خوش آمدید

فلورا سام +مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام +عکس

niceنویسنده: nice
بازدید: 372 بازدید
بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی + عکس

مجید اوجی و فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی

فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی

فلورا سام,بیوگرافی فلورا سام,عکس فلورا سامعکس فلورا سام

بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی

مطالب مرتبط

بیوگرافی ساره بیات + عکس ساره بیات

بیوگرافی کیم کارداشیان +عکس کیم کارداشیان

بیوگرافی مونیکا بلوچی + عکس همسر و فرزندان

بیوگرافی ادل (ADELE) + عکس

بیوگرافی فلورا سام:
فلورا سام متولد ۱۲ آبان ۱۳۴۴ در شیراز، بازیگر و نویسنده و کارگردان تلویزیون و تئاتر ایرانی است. در سال ۱۳۶۶ با انتخاب رشته نمایش وارد دانشگاه تهران شد.

شروع فعالیت حرفه‌ای فلورا سام در تلویزیون صرفاً به دلیل روابط خانوادگی با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «مهر و ماه» در سال ۱۳۶۹ به کارگردانی حمید لبخنده بود. و در سریال همسایه ها به شهرت رسید.

فلورا سام بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. “فلورا سام” در سال ۱۳۶۳ با مجید اوجی، تهیه کننده ازدواج کرد و در سال ۱۳۶۶ با انتخاب رشته نمایش وارد دانشگاه تهران شد.

مجید اوجی

بیوگرافی فلورا سام

  • نام اصلی :فلورا سام
  • زمینه فعالیت :بازیگر ، نویسنده و کارگردان سینما ، تلویزیون و تئاتر
  • تولد :۱۲ آبان ۱۳۴۴
  • محل تولد :شیراز
  • محل زندگی :تهران
  • ملیت :ایران
  • سال های فعالیت :از ۱۳۷۴ تاکنون
  • همسر:مجید اوجی
  • مدرک تحصیلی :کارشناسی نمایش
  • فرزندان:فریال

———————————————————————

فلورا سام

زندگی شخصی

فلورا سام متولد ۱۲ آبان ۱۳۴۴ در شیراز بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است.

ازدواج فلورا سام

فلورا سام در سال ۱۳۶۳ با مجید اوجی، تهیه کننده ازدواج کرد و در سال ۱۳۶۶ با انتخاب رشته نمایش وارد دانشگاه تهران شد.

مجید اوجی و فلورا سام

فلورا سام و همسرش مجید اوجی

شروع فعالیت حرفه ای

شروع فعالیت حرفه ای وی در تلویزیون با بازی در مجموعۀ تلویزیونی «مهر و ماه» در سال ۱۳۶۹ به کارگردانی حمید لبخنده بود. او همچنین در مجموعه های شیخ مفید، روزهای زندگی، همسایه ها، شبی از شب ها، نشانی و ماه عسل ایفای نقش کرده است. سریال توطئهٔ فامیلی، آخرین کار اوست. فیلمنامهٔ این سریال را نیز او نوشته بود. اخرین فیلمنامه پخش شده توسط صدا و سیماکه به دست وی نوشته شده با عنوان تا… رهایی می باشد که در پاییز ۹۰ شروع به پخش شده است.

عکسهای فلورا سام
فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی

عکسهای فلورا سام

کارگردانی فلورا سام

مجموعه تلویزیونی راز پنهان در ماه رمضان سال ۱۳۹۱ از تلویزیون پخش شد که نویسندگی و کارگردانی آن به عهده فلورا سام بود. در ایام نوروز ۱۳۹۳ “ما فرشته نیستیم” از این کارگردان از شبکه تهران پخش شد. تاکنون متن تله فیلم ها و سریال هایی چون اگه تو نبودی، لاله ها، اگه رسیده باشی، روشنایی دریا و حماسه ماندگار را نوشته است. سام در سریال «همسایه ها» همسر کیهان ملکی بود و در نقش یک معلم خوب ظاهر شد.

فلورا سام و همسرش
بیوگرافی فلورا سام و همسرش + مجید اوجی

فلورا سام و همسرش

 مجید اوجی همسر فلورا سام

همسر فلورا سام مجید اوجی میباشدکه شغل ایشان تهیه کنندگی می باشد . همسر او مجید اوجی به عنوان بازیگر و نویسنده در مجموعه های تلویزیونی «همسایه ها»، «نشانی» و «ماه عسل» حضور داشته است.فلورا سام در سال ۱۳۶۳ با مجید اوجی ازدواج کرد. او یک دختر به نام فریال دارد که متولد ۶۴ و فارغ التحصیل رشته عکاسی است.

زندگینامه فلورا سام فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
بیوگرافی فلورا سام و همسرش + مجید اوجی

بیوگرافی و عکسهای فلورا سام

نحوه آشنایی تا ازدواج فلورا سام

حدود سال ۱۳۵۹ که من دانش آموز دبیرستانی بودم، تلویزیون اطلاعیه ای مبنی بر تشکیل کلاس های تئاتر در شیراز پخش کرد و من هم به علت علاقه ای که به این حوزه داشتم، در این آزمون شرکت کرده و پذیرفته شدم. در آن زمان زنده یاد مجید افشاریان سرپرست گروه بود. وقتی انقلاب فرهنگی رخ داد، آقای اوجی دانشجوی دانشگاه تهران بود و به علت این اتفاق به شیراز برگشته بود و چون اطلاعات بسیاری در این زمینه داشت، به عنوان کمک استاد به این گروه پیوست. باب آشنایی ما از آن زمان آغاز شد. من با ایشان تئاترهای بسیاری را کار کردم که در نهایت سال ۶۲ اتفاقات جدیدی در زندگی من افتاد و آقای اوجی به اتفاق خانواده به خواستگاری آمدند و سال ۶۳ نیز ما با هم ازدواج کردیم.ما خیلی زود ازدواج کردیم و به بیان بهتر جوانی زیادی را تجربه نکردیم.

فلورا سام در پاریس فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام

فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی

مجید اوجی و همسرش فلورا سام در پاریس

بخصوص که سال های جوانی ما با انقلاب فرهنگی و دوران جنگ تحمیلی روبه رو بود. می توان گفت ما به سرعت از این دوران عبور کردیم و به همین خاطر باید به افرادی با مسوولیت پذیری بالا تبدیل می شدیم. آن دوران برای ما سال های بی خیالی نبود. اگرچه شاید هر کسی فکر می کرد که ازدواج ما در اوج جوانی به دور از عقل باشد، اما برای ما ازدواج تنها مراسم عقد و عروسی نبود، باید از شهرمان جدا می شدیم و به تهران می آمدیم. من یک دختر ۱۸ ساله بودم و وقتی چشم باز کردم دیدم چقدر تنها هستم، چون ما درست بعد از گذشت یک هفته از ازدواج مان به تهران آمدیم. حتی خیابان های تهران را نمی شناختم. تنها کسی که در تهران به عنوان یک نعمت الهی برای من و همسرم بعد از خدای بزرگ بود، وجود خاله عزیزم بود که مادرانه برای ما وقت می گذاشت و ما همیشه از مهر و محبت و توجه و همیاری او سپاسگزاریم.

 فلورا سام و همسرش فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام

وقتی داد می کشد

 

مجید اوجی همسر خانوم فلورا می گفت:

خانومم در منزل چنان ابهتی دارند که وقتی فریاد می‌ کشند من و دخترم پا به فرار می‌ گذاریم و حتما جایی پنهان می‌ شویم (می‌ خندد)‌

درگذشت مجید اوجی همسر فلورا سام

مجید اوجی همسر فلورا سام و تهیه کننده سینما و تلویزیون بعد از چند سال مبارزه با بیماری سرطان ۱۷ آبان ماه ۹۸ بر اثر حمله قلبی درگذشت .

فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام

فلورا سام در کنار دخترش

فلورا سام :خدا دخترم را ۲ بار به من برگرداند

حادثه هیجان آور زندگی فلورا سام زمانی اتفاق افتاد که دخترش ۶ ماه بیشتر نداشت می گوید:با خانواده بیرون رفته بودیم و در حالی که ماشین پارک بود و خودمان هم در محوطه سرسبزی نشسته بودیم مادرم دخترم را که خواب بود داخل ماشین گذاشت و با خواهرهای کوچک ترم برای قدم زدن به پارک رفتند. من و پدرم کنار ماشین نشسته بودیم که ناگهان یک ماشین که ترمزش بریده بود به عقب ماشین ما زد و به تیر چراغ برق جلویمان خورد.

فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام

زندگینامه و تصاویر فلورا سام

تمام این اتفاقات در حالی برای فلورا سام و خانواده اش افتاده بود که دختر کوچکش در ماشین خواب بود:چون دخترم داخل ماشین بود، آسیبی ندید. هر کسی از آنجا رد می شد می گفت این اتفاق حتما یکی دو تا کشته داده است، اما نه من و نه پدرم و نه دخترم هیچ کدام چیزیمان نشد و حتی یک خراش هم برنداشتیم. اما این اتفاق آخرین حادثه ای نبود که خانواده سام را تهدید می کرد. فلورا از تصادف تلخ دیگری که برای دخترش اتفاق افتاده، یاد می کند. حادثه ای که در دوم بهمن حدود ۳ سال پیش اتفاق افتاد. سام می گوید:دخترم در زمستان و هوای یخ زده تصمیم گرفته بود با ماشین به خانه یکی از دوستانش برود. یک ربع بعد با من تماس گرفت که تصادف مختصری کرده ام. ما خودمان را به محل تصادف رساندیم، اگر خودش با من صحبت نکرده بود، نمی توانستم باور کنم سالم است. وقتی که صحنه تصادف را دیدم، وحشت کردم. ماشین کاملا اوراق و له شده بود، چون ۲ تا معلق خورده بود و گاردریل کنار اتوبان را شکسته و جلو رفته بود و هیچ چیز از آن نمانده بود.

فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی

عکسهای فلورا سام و همسرش

خانم سام ادامه می دهد:آن شب تصمیم گرفتم که دیگر هیچ وقت به خودم حق ندهم که از خدا چیزی بخواهم، چون بزرگ ترین داشته زندگی ام را دوباره به من داده بود و هنوز هم وقتی به یاد این دو حادثه می افتم، بسیار پریشان می شوم و چشم هایم خیس می شود. خدا دخترم را ۲ بار از نو به من داد. واقعا از خدا سپاسگزارم.

فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی

فلورا سام در سریال باغ سرهنگ

فلورا سام و شقایق فراهانی و گلچهره خلیلی
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام

فلورا سام و شقایق فراهانی و گلچهره خلیلی

فلورا سام,بیوگرافی فلورا سام,عکس فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام

عکس ازدواج فلورا سام

ازدواج فلورا سام با مجید اوجی از زبان خودش:
حدود سال ۱۳۵۹ که من دانش آموز دبیرستانی بودم، تلویزیون اطلاعیه ای مبنی بر تشکیل کلاس های تئاتر در شیراز پخش کرد و من هم به علت علاقه ای که به این حوزه داشتم، در این آزمون شرکت کرده و پذیرفته شدم. در آن زمان زنده یاد مجید افشاریان سرپرست گروه بود. وقتی انقلاب فرهنگی رخ داد، آقای اوجی دانشجوی دانشگاه تهران بود و به علت این اتفاق به شیراز برگشته بود و چون اطلاعات بسیاری در این زمینه داشت، به عنوان کمک استاد به این گروه پیوست.

 

باب آشنایی ما از آن زمان آغاز شد. من با ایشان تئاترهای بسیاری را کار کردم که در نهایت سال ۶۲ اتفاقات جدیدی در زندگی من افتاد و آقای اوجی به اتفاق خانواده به خواستگاری آمدند و سال ۶۳ نیز ما با هم ازدواج کردیم. حاصل ایت ازدواج یک دختر به نام فریال دارد که متولد ۶۴ و فارغ التحصیل رشته عکاسی است.

 

فلورا سام,بیوگرافی فلورا سام,عکس فلورا سام
فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی

تصاویر فلورا سام و دخترش

بیوگرافی مجید اوجی همسر فلورا سام:
مجید اوجی زادهٔ ۱۳۴۰ نویسنده و تهیه‌ کننده تلویزیون و تئاتر ایرانی بود.

مجید اوجی همسر فلورا سام، کارگردان، بازیگر و نویسنده تلویزیون بود و اکثر فعالیت‌های آنها در حوزه سریال‌سازی با هم شکل گرفته بود.

مجید اوجی، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «سفر سبز»، سریال تلویزیونی «همسایه ها» و سریال تلویزیونی «توطئه فامیلی» فعالیت داشته است.

مجید اوجی تهیه کننده سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار مجید اوجی می‌توان به فعالیت در سریال سفر سبز، سریال توطئه فامیلی و سریال باغ سرهنگ اشاره کرد.

مجید اوجی در ۱۷ آبان ۱۳۹۸ در تهران پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری سرطان درگذشت.

 

فلورا سام,بیوگرافی فلورا سام,عکس فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام

مجید اوجی همسر فلورا سام

مراسم تشییع پیکر مرحوم مجید اوجی تهیه‌کننده باسابقه سیما صبح یکشنبه ۱۹ آبان سال ۸۹ از مقابل مسجد بلال سازمان صداوسیما برگزار شد.

مجید اوجی تهیه‌کننده پیشکسوت تلویزیون و همسر فلورا سام که از مدتی قبل به‌دلیل عوارض ابتلا به سرطان در بستر بیماری بود، جمعه‌شب بر اثر حمله قلبی درگذشت.

اوجی در کارنامه خود تولید برخی از سریال‌های مهم و پربیننده تلویزیون را ثبت کرده که از آن جمله می‌توان به «سفر سبز» و «همسایه‌ها» هر دو به کارگردانی محمدحسین لطیقی، «توطئه فامیلی» و «نشانی» هر دو ساخته رامبد جوان، «به سوی افتخار» به کارگردانی سیروس مقدم، «باغ سرهنگ» و «ما فرشته نیستیم» و «بی‌قرار» به کارگردانی فلورا سام، «تا رهایی» ساخته حسین تبریزی، «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی و… اشاره کرد.

فلورا سام سال‌ها بازیگر ثابت سریال‌های همسرش بود و در سال‌های اخیر زنده‌یاد اوجی به تهیه‌کننده ثابت سریال‌هایی تبدیل شد که سام روی صندلی کارگردانی آن‌ها می‌نشست.

اوجی متولد ۱۳۴۰ بود و در زمان فوت ۵۸ سال سن داشت. فلورا سام در سال ۱۳۶۳ با مرحوم اوجی، تهیه‌کننده ازدواج کرده و حاصل این ازدواج دختری به نام فریال است.

مجید اوجی حدود یکی دو سال درگیر سرطان بود، اما ۱۷ آبان بر اثر حمله قلبی درگذشت.

علت فوت مجید اوجی

مهران مهام تهیه کننده تلویزیون درباره دلیل و چگونگی فوت مجید اوجی تاکید کرد: وی به دلیل سکته قلبی از بین ما رفت، البته اوجی سالهای سال با بیماری سرطان لنف دست و پنجه نرم می کرد و سکته قلبی هم ناشی از ضعیف شدن بدن بر اساس سرطان بود.

مجید اوجی که شامگاه جمعه ۱۷ آبان در ۵۸ سالگی از دنیا رفت ، تا آخرین روز‌های پیش از مرگ هم فعالیت می‌ کرد و سریال مناسبتی «مرضیه» یادگار آخر او در قاب تلویزیون بود.

فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی 2020 + بیوگرافی فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام

 

 تصاویر فلورا سام:

فلورا سام,بیوگرافی فلورا سام,عکس فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی ۲۰۲۰ + بیوگرافی فلورا سام

عکس جدید فلورا سام

 

فلورا سام,بیوگرافی فلورا سام,عکس فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی ۲۰۲۰ + بیوگرافی فلورا سام

تصاویر فلورا سام و مجید اوجی

 مجید اوجی
پست علی اوجی برای فلورا سام
فلورا سام,بیوگرافی فلورا سام,عکس فلورا سام
فلورا سام و همسرش + مجید اوجی ۲۰۲۰ + بیوگرافی فلورا سام
 مجید اوجی
نوه فلورا سام

زندگی مجید اوجیزندگی مجید اوجی

فلورا سام

 

فلورا سام,بیوگرافی فلورا سام,عکس فلورا سام
فلورا سام + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام

عکس همسر فلورا سام

بیوگرافی فلورا سام بازیگر و کارگردان با عکس های جدید

فلورا سام,بیوگرافی فلورا سام,عکس فلورا سام
فلورا سام + مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام

تصاویر جدید فلورا سام

بیشتر بخوانید

بیوگرافی انجلینا جولی / زندگی انجلینا جولی

بیوگرافی ادل (ADELE) + عکس

بیوگرافی ساره بیات + عکس ساره بیات

 

تصاویری از فلورا سام و همسرش را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

فلورا سام و همسرش
فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
فلورا سام و همسرش
فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
اخرین پست مجید اوجی
زندگی مجید اوجی
اخرین پست مجید اوجی
فلورا سام و همسرش
فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
فلورا سام و همسرش
فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
فلورا سام و همسرش
فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
فلورا سام و همسرش
فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
فلورا سام و همسرش
فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
خانواده فلورا سام
فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
فلورا سام و همسرش
فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی
مجید اوجی و فلورا سام
مجید اوجی و فلورا سام
فلورا سام
مجید اوجی و فلورا سام

 

 

کلیمات کلیدی

فلورا سام / فلورا سام / مجید اوجی / فلورا سام / بیوگرافی فلوراسام

فلورا سام / فلورا سام / مجید اوجی / فلورا سام / بیوگرافی فلوراسام

فلورا سام / فلورا سام / مجید اوجی / فلورا سام / بیوگرافی فلوراسام

فلورا سام / فلورا سام / مجید اوجی / فلورا سام / بیوگرافی فلوراسام

فلورا سام / فلورا سام / مجید اوجی / فلورا سام / بیوگرافی فلوراسام

فلورا سام / فلورا سام  / مجید اوجی / فلورا سام / بیوگرافی فلوراسام

فلورا سام / فلورا سام  / مجید اوجی / فلورا سام / بیوگرافی فلوراسام

فلورا سام / فلورا سام  / مجید اوجی / فلورا سام / بیوگرافی فلوراسام

فلورا سام / فلورا سام  / مجید اوجی / فلورا سام / بیوگرافی فلوراسام

فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی  فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی  فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی  فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی  فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی

فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی  فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی  فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی  فلورا سام + بیوگرافی فلورا سام + مجید اوجی

دسته بندی بلاگ
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

5 پاسخ به “فلورا سام +مجید اوجی + بیوگرافی فلورا سام +عکس”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت