رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع ۲۰۲۰

nice nice
189 بازدید

 

چگونه میتوان در سی روز وزن کم کرد؟ اصول رژیم لاغری یک ماهه چیست؟

همیشه یک راه برای وزن کم کردن به روشی سالم وجود دارد،کاهش و افزایش وزن شدید برای بدن و شخص ضرر دارد،این چنین نوساناتی باعث تامین غیر مستقیم،مواد مغذی و مواد معدنی،موجود در بدن میشود و بسیاری از بیماری ها را بوجود میاورد.در این مقاله یک روش برنامه ریزی شده و سازمان دهی شده برای وزن کم کردن وجود دارد. رهایی از چاقی و بیماریهای ناشی از اضافه وزن یکی از دغدغه های جدی مردم جامعه می باشد، نگران نباشید توصیه های تغذیه ای و رژیم لاغری بسیار مفید برای شادابی و سلامت جسمی را در این بخش از تناسب اندام نایس   می خوانید.
رژیم لاغری یک ماهه
 برنامه غذایی برای کاهش وزن
فوت و فن لاغری در سی روز
مطالب مرتبط:

انواع رژیم لاغری سریع

چگونه افراد به سرعت وزن کم می کنند؟ روش های معمول کاهش وزن شامل رژیم های کم کالری(LCD) و رژیم های بسیار کم کالری(VLCD) می باشند. افراد رژیم گیرنده باید قبل از انتخاب یک رژیم لاغری از تفاوت های این دو آگاه باشند.

 رژیم های کم کالری

برنامه های غذایی که برای خانم ها روزانه ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ کالری و برای آقایان ۱۲۰۰ تا ۱۶۰۰ کالری در نظر می گیرند، با عنوان رژیم های غذایی کم کالری در نظر گرفته می شوند. طبق شبکه ی اطلاعاتی کنترل وزن، این رژیم ها اغلب شامل مصرف غذا های عادی است که گاهی مخلوط ها و محصولات دیگری جایگزین وعده های غذایی می شوند.

رژیم های بسیار کم کالری

این رژیم ها معمولا یا رژیم های مایعاتی هستند، یا مصرف غذا های عادی در آنها بسیار کم یا به کلی حذف شده است. در رژیم های بسیار کم کالری، برای فرد رژیم گیرنده روزانه ۸۰۰ کالری در نظر گرفته می شود. این رژیم ها لزوما باید تحت نظر پزشک و برای مدت کوتاهی گرفته شوند.

افرادی که از چاقی مفرط رنج می برند می توانند با رژیم های بسیار کم کالری و تحت نظر پزشک خود، مقدار زیادی وزن کم کنند و سلامت خود را بهبود بخشند.

نشانه های نامناسب بودن یک رژیم لاغری برنامه غذایی

رژیم لاغری سریع با عنوان رژیم زودگذر نیز شناخته می شوند و علت آن این است که نمی توان آنها را ادامه داد. از آنجایی که بسیاری از این رژیم های سریع، به هیج وجه قابل اطمینان نیستند، باید راهی برای شناسایی یک رژیم لاغری مناسب وجود داشته باشد. در انتخاب رژیم لاغری به نکات زیر توجه کنید.

یک برنامه رژیم ساده لاغری در سی روز :

برنامه غذایی

۱- پذیرفتن:
اولین و مهمترین چیزی که باید برای از دست دادن وزن در یک ماه انجام دهید پذیرفتن این واقعیت است که شما در وزن ایده آل خود نیستید و کمی اضافه وزن دارید و شاید در دانشگاه یا محل کار خود مشکلاتی دارید.
۲-اهداف واقعی تعیین کنید:
دومین چیزی که به آن نیاز دارید این است که اهداف واقع بینانه تعیین کنید.من میدانم که چند رژیم احمقانه وجود دارد که در طی یک روز کاهش وزن پیدا میکنید.اما واقعا کمی عجیب است که اگر یک رژیم غذایی باعث شود که در عرض ۷ روز ۷ کیلو وزن را از دست بدهید و برای سلامتیتان خوب نیست ؛ در حقیقت زود گذر است و ممکن است بعد از چندین روز شما را بیمار کند.باید صبر کنید و اهدافتان را مشخص کنید.به نظر میرسد که دو سه کیلو وزن کم کردن در ماه یک هدف بسیار ساده است که میتواند،عملی شود و همچنین روی بدن شما نیز نشان داده شود پس قبل از اینکه تارگت نهایی را تعیین کنید خوب فکر کنید.
۳-تمرینات هوازی را امتحان کنید:
پس سومین چیزی که باید در برنامه روزانه خود قرار دهید تمرینات روزانه هوازی است. برای تازه کاران سی دقیقه ورزش ،پنج بار در هفته کافی میباشد.که با گذشت زمان میتوانید آن را به چهل دقیقه و یا حتی بیشتر افزایش دهید.
تمام این ها به سطح راحتی شما بستگی دارد.روزهای ورزش را از دست ندهید.همیشه به یاد داشته باشید زمانی که شما در حال تلاش برای وزن کم کردن هستید.هر کالری حساب میشود.
شما میتوانید با دو دقیقه گرم کردن شروع کنید و در آخر با چند حرکت کششی تمام کنید.
برنامه غذایی لاغری یک ماهه

رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی

لاغری سریع با ورزش کردن

رژیم لاغری یک ماهه

۴-زمان بندی مناسب برای خوردن غذا :
به غیر از خوردن نوع مناسب غذا انتخاب زمان مناسب برای خوردن آن نیز مهم است.از خوردن شام بعد از ساعت ۸ خودداری کنید.و قبل از خوابیدن حتما فعالیت فیزیکی داشته باشید.خوردن میان وعده های خود را سازماندهی کنید. بیشترین افزایش وزن به خاطر میان وعده هایی است که استفاده میکنید.ما به خودمان آزادی عمل میدهیم تا در هر زمان در بین وعده های غذایی هر چیزی بخوریم.
میان وعده بد نیست،اما سعی کنید آن را با خوراکی های سالم پر کنید.بیسکویت را جایگزین آجیل و یا سالاد ها کنید ؛ مصرف کافئین را تا حد ممکن کاهش دهید.
۶-تمرینات استقامتی انجام دهید:
این تمرینات چیزی است که شما در حال تمرین نباید از دستش دهید.زمانی که تمرینات هوازی را انجام میدهید سپس ۱۰ دقیقه تمرینات استقامتی را انجام دهید.دنبل ها یک گزینه بسیار عالی برای این کار هستند اما اگر آنها را در خانه ندارید سعی کنید از بطری آب سنگین استفاده کنید ، بعضی از زنان بطری های شن و ماسه را دوست دارند.
۷- به سادگی راه بروید و پیاده روی کنید:
پیاده روی جایگزینی نیست که بتوانید به جای ورزش های هوازی قرار دهید.در حقیقت شما باید ترکیبی از پیاده روی کردن و تمرینات هوازی را برای از دست دادن وزن انجام دهید.۴۵ دقیقه پیاده روی در صبح میتواند ۱۶۰ کالری بسوزاند.اگر بتوانید سریعتر راه بروید قطعا خیلی بیشتر به شما کمک خواهد کرد.متابولیسم را افزایش میدهد و سرعت کاهش وزن را چندین برابر میکند.
رژیم لاغری یک ماهه سریع

رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی ۲۰۲۰

کاهش وزن و لاغری با پیاده روی
۸- بالا رفتن از پله ها:
طبق گفته چندین کارشناس،کسانی که به طور مرتب از پله ها بالا میروند.سریعتر از کسانی که نمیروند وزن کم میکنند.
اگر بتوانید در روز ۵ دقیقه وقت خود را صرف بالا رفتن از پله ها کنید، مطمئنا چندین کالری بیشتر میسوزانید. مهمترین بخش درباره بالا رفتن از پله ها این است که ضربان قلب را افزایش میدهد و باعث میشود که زیاد عرق کنید. شما میتوانید این تمرین ۵ دقیقه ای را ۳ بار در روز تکرار کنید و تا انتهای ماه،تغییر بدنی خود را ببینید.
۹-کار کردن در حال تماشای تلویزیون :
مردم بسیاری میگویند که کار کردن در هنگام تماشای تلویزیون یک راه عالی برای جلوگیری از بیکاری و تنبلی است.جدا از این که پیاده روی کردن و ورزش کردن ،در طول روز چقدر زمان میگیرد،اما واقعا باعث میشود هر چیزی را که خورده اید بسوزاند،که خود این کار به تنهایی در از دست دادن ۳ کیلو گرم در یک ماه کمک خواهد کرد.
 رژیم لاغری یک ماهه با ورزش

رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی ۲۰۲۰

فوت و فن لاغری در سی روز

فوت و فن رژیم لاغری در ماه

۱۰-پروتئین بخورید:
کاهش وزن همیشه مربوط به سالم غذا خوردن است ،شما نمیتوانید غذای ناسالم بخورید و وزن کم کنید. اگر میخواهید تغییرات در بدن خود را ببینید،عادات غذایی و شیوه زندگیتان را تغییر دهید.
میوه ها،سبزیجات،عدس،تخم مرغ،گوشت،انبه،موز را به بخش رژیم غذایی خود اضافه کنید.اما توجه داشته باشید که نباید روزانه بیش از یک عدد موز بخورید ؛سیب زمینی یا سیب شیرین نخورید،زیرا آنها برای سلامتی شما عالی نیستند.بیش از یک عدد تخم مرغ در طول روز استفاده نکنید.
۱۱- نه به غذا های ناسالم:
مورد بعدی که شما باید انجام دهید این است که از شر غذاهای سرخ شده،و بد از لیست خود خلاص شوید.شما باید غذاهای سفید ،مانند نودل ها ،پاستا ها،و نان سفید را جایگزین کنید.همچنین میتوانید آن را با نان قهوه ای جایگزین کنید ، همچنین از غذاهای خیابانی که در روغن و با کیفیت پایین تهیه شده است دوری کنید.
۱۲- نه به شکر:
یکی دیگر از چیزهای که باید برای کاهش وزن انجام دهید،این است که از شر شکر خلاص شوید.از کیک و بیسکویت،بستنی گرفته که همگی دشمن شما هستند. این موارد متابولیسم شما را کاهش میدهد و کاهش وزن شما را متوقف میکند.
رژیم غذایی یک ماهه

رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی ۲۰۲۰

لاغری و کاهش وزن با نخوردن شکر
۱۳-نوشیدن چای سبز :
به گفته کارشناسان نوشیدن چای سبز به کاهش وزن کمک میکند. اگر در طول روز ۳ یا ۴ فنجان چای سبز بنوشید ،سوخت و ساز بدن خود را افزایش میدهید و باعث میشود وزن خود را سریعتر کاهش بدهید.و همچنین میتواند کمک کند تا در حال ورزش کردن کالری بیشتری بسوزانید و حتی نباید در مورد کالری این نوشیدنی نگران باشید چون هیچ کدام از این ها را ندارد.همانند آب است و برای سلامتی فوقالعاده میباشد.یک فنجان در صبح و یک فنجان دیگر بعد از ظهر با میان وعده و در آخر بعد از شام بنوشید.
۱۴-نوشیدن آب :
اگر میخواهید در عرض یک ماه به سرعت وزن خود را کم کنید هر روز دو لیتر آب بنوشید. این کار سموم را از بدن دفع میکند و هیدراته نگه میدارد.در حقیقت هر بار که میخواهید آب بخورید یک بطری کوچک را تمام کنید.این کار در واقع کمک میکند تا کمتر بخورید.قبل از غذا حتما یک لیوان پر آب بنوشید،به این ترتیب کالری کمتری را مصرف میکنید.
۱۵- وعده های غذایی متعادل:
آیا شما در مورد اینکه چه نوع وعده های غذایی برای کاهش وزن در عرض یک ماه داشته باشید نگران هستید؟
رژیم غذایی لاغری

رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی

۱۶-در هنگام تماشای تلویزیون چیزی نخورید:
سعی کنید در حین تماشای تلویزیون غذا نخورید،این کار باعث میشود بیش از آن چه که فکر میکنید غذا بخورید.در حقیقت باید وقتی غذا میخورید،روی آن تمرکز کنید و به آرامی بخورید.این کار در واقع کمک میکند که به درستی و به میزان لازم غذا بخورید که برای کم کردن وزن مورد نیاز است.
۱۷-یکبار در هفته تقلب کنید:
سعی کنید جمعه ها این کار را انجام دهید،شما میتوانید غذای را که بیشترین لذت را میبرید ،بخورید.با این حال مطمئن شوید که این کار را فقط یکبار در هفته انجام داده اید.
۱۸-قبل از تمرین قهوه بنوشید:
یک ساعت قبل از تمرین میتوانید یک فنجان قهوه گرم بنوشید.البته باید بدون قند باشد.افرادی را که این آزمایش را تست کرده اند ،طی یک ماه تغییرات زیادی را در بدنشان مشاهده کرده اند.
رژیم لاغری یک ماهه

رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی

لاغری و کاهش وزن با خوردن قهوه

کاهش وزن و لاغری در سی روز

۱۹- کمی بیشتر بخوابید:
یکی از بزرگترین اسرار کاهش وزن خواب خوب است.اگر حدودا ۸ ساعت در روز بخوابید شانس کم کردن اضافه وزن خود را افزایش داده اید.این،به این علت است که هرگاه بدن به حالت پایدار میرسد بهترین عملکرد را دارد.پس اگر به طور منظم ورزش کنید کاهش وزن در دستان شماست.
۲۰- از رژیم های زود بازده پیروی نکنید:
به یاد داشته باشید که همیشه باید در طولانی مدت سالم باشید و از بدن خود محافظت کنید.
۲۱- سازگار و با انگیزه بمانید:
آخرین و مهمترین موضوع برای کاهش وزن انگیزه و سازگاری است:اگر بتوانید از تمام راهنمایی هایی که در بالا ذکر شد پیروی کنید و روی اهداف خود متمرکز شوید ،هیچ کس نمیتواند شما را در از دست دادن وزن متوقف کند.

نکات اضافی برای موفقیت در رژیم لاغری یک ماهه :

سبزیجات خام،میوه ها،سالاد، بهترین چیزهایی است که میتوانید برای از دست دادن وزن مصرف کنید.
برای پخت و پز از روغن زیتون و سویا استفاده کنید.
بیش از حد از دسر استفاده نکنید.
در میان وعده چای گیاهی را با عسل میل کنید.

چند رژیم درست و کامل

 

۱- یه رژیم لاغری خوب هیچ کدوم از وعده ها رو حذف نمی کنه

تو بعضی از رژیما برای اینکه زودتر به نتیجه برسید، یک یا دو وعده ی غذایی حذف می شه. مثلا ممکنه بهتون اجازه ی خوردن شام یا میان وعده رو ندن. یادتون باشه یه رژیم لاغری خوب رژیمی هست که سه تا وعده ی اصلی (صبحانه، ناهار، شام) و سه تا میان وعده داشته باشه. شما برای اینکه دچار پرخوری نشید و قند خونتون افت نکنه باید هر چند ساعت یه بار یه چیزی برای خوردن داشته باشید. علاوه بر این وقتی یکی از وعده ها یا میان وعده ها حذف بشه، بدون برو برگرد، تو وعده ی بعدیتون پرخوری خواهید کرد. خوشبختانه تو رژیم لاغری دکتر کرمانی به همه این نکته ها توجه شده یعنی شما سه تا وعده ی اصلی و سه تا میان وعده دارید. این کار باعث میشه تو وعده های اصلی کمتر غذا بخورید و زودتر هم احساس سیری کنید. عکس زیر نمونه لیست غذایی یک روز رژیم لاغری دکتر کرمانیه. اگه خوب دقت کنید هیچ وعده غذایی حذف نشده و حتی مجازید یک سری از غذاها رو به عنوان سهمیه ی روزانه مصرف کنید.

رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی ۲۰۲۰

۲-رژیم غذایی کامل با انتخاب های مختلف

برنامه غذایی لاغری + رژیم لاغری سریع

رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی ۲۰۲۰

۳-رژیم غذایی مناسب برای تمام افراد

برنامه غذایی لاغری + رژیم لاغری سریع

رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی

۳-چند نمونه رژیم غذایی لاغری

برنامه غذایی لاغری + رژیم لاغری سریع

برنامه غذایی لاغری + رژیم لاغری سریع

برنامه غذایی لاغری + رژیم لاغری سریع

برنامه غذایی لاغری + رژیم لاغری سریع

 ۴-رژیم لاغری یک ماهه

برنامه غذایی برای لاغری سریع:

صبحانه:
یک فنجان شیر،یک عدد میوه،دو عدد سفیده تخم مرغ،با دو تکه نان قهوه ای و چای گیاهی.
ناهار:
سالاد میوه با اسفناج ،دو تکه مرغ و سبزیجات کاری و دو عدد تخم مرغ.
شام:
سوپ مرغ خانگی و برنج قهوه ای با مرغ.
میان وعده:
بیسکویت کرم دار
کلمات
رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی ۲۰۲۰
رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی ۲۰۲۰

رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی  ۲۰۲۰

رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی  ۲۰۲۰

رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی  ۲۰۲۰

رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع + برنامه غذایی  ۲۰۲۰

دسته بندی بلاگ
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

4 پاسخ به “رژیم لاغری سریع + رژیم غذایی +کاهش وزن سریع ۲۰۲۰”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

142+ محصولات
0+ سفارشات تکمیل شده
240+ کاربران
62+ مطالب وبلاگ

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین پیشنهادها و تخفیف در قیمت پوشاک برند زودتر از بقیه با خبر شوید!

پرداخت آنلاین

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت